Swap Şartları Arşivi

Sütunlardaki rakamlar bir müşterinin ertesi güne ötelenen açık pozisyonuna yansıtılan puan miktarını temsil eder. Bu değerler kısa vadeli faiz oranları arasındaki farklara göre hesaplanır.

Değer tarihi işlemin girildiği tarihten sonraki ikinci iş günü olduğu için Çarşamba günü girilen işlemlerin değer tarihi sonraki hafta Pazartesi günüdür. Buna göre, Çarşamba gününden Perşembe gününe swap'larda üç katı ücret yansır.

Kote edilen tüm para birimlerindeki gerçek swap oranlarını “Sözleşme şartları” kısmında görüntüleyebilirsiniz

Tarih Seç:

  
Şart AdıHesaplama TarihiUzun SwapKısa Swap
AUD/CAD19.07.2021-0.36-0.42
AUD/CHF19.07.20210.1-0.74
AUD/DKK19.07.2021-1.8-5.2
AUD/JPY19.07.2021-0.17-0.44
AUD/NZD19.07.2021-0.55-0.27
AUD/SEK19.07.2021-0.8-4.8
AUD/SGD19.07.2021-0.35-0.37
AUD/USD19.07.2021-0.32-0.28
AUD/ZAR19.07.2021-2412
CAD/CHF19.07.20210.03-0.53
CAD/JPY19.07.2021-0.12-0.42
CAD/MXN19.07.2021-3210
CHF/JPY19.07.2021-0.63-0.17
CHF/NOK19.07.2021-8.81
CHF/SEK19.07.2021-5-1.5
EUR/AUD19.07.2021-1.01-0.08
EUR/CAD19.07.2021-0.85-0.05
EUR/CHF19.07.2021-0.23-0.57
EUR/CZK19.07.2021-2.7-1.2
EUR/DKK19.07.2021-2.55-3.4
EUR/GBP19.07.2021-0.53-0.09
EUR/HUF19.07.2021-2.4-0.6
EUR/JPY19.07.2021-0.54-0.29
EUR/NOK19.07.2021-8.1-1.25
EUR/NZD19.07.2021-1.25-0.09
EUR/PLN19.07.2021-3.6-0.6
EUR/RUB19.07.2021-58.531.5
EUR/SEK19.07.2021-5.65-2.2
EUR/SGD19.07.2021-1.550.3
EUR/USD19.07.2021-0.73-0.03
EUR/ZAR19.07.2021-4228
GBP/AUD19.07.2021-0.82-0.55
GBP/CAD19.07.2021-0.59-0.4
GBP/CHF19.07.20210.02-0.82
GBP/DKK19.07.2021-3.8-7.4
GBP/JPY19.07.2021-0.28-0.78
GBP/NOK19.07.2021-6.3-0.3
GBP/NZD19.07.2021-1-0.44
GBP/SEK19.07.2021-0.85-6.25
GBP/SGD19.07.2021-1.3-0.3
GBP/USD19.07.2021-0.54-0.32
GBP/ZAR19.07.2021-4415
NOK/SEK19.07.20210.22-0.85
NZD/CAD19.07.2021-0.24-0.43
NZD/CHF19.07.20210.05-0.86
NZD/JPY19.07.2021-0.09-0.49
NZD/SGD19.07.2021-0.55-0.34
NZD/USD19.07.2021-0.26-0.39
SGD/JPY19.07.2021-0.2-1.1
USD/CAD19.07.2021-0.32-0.68
USD/CHF19.07.20210.04-0.64
USD/CZK19.07.2021-1.1-0.7
USD/DKK19.07.2021-2.3-9.8
USD/HKD19.07.2021-1.8-2.8
USD/HUF19.07.2021-0.7-2.7
USD/JPY19.07.2021-0.17-0.53
USD/MXN19.07.2021-5613
USD/NOK19.07.2021-3.95-4.2
USD/SEK19.07.2021-2.65-3.86
USD/SGD19.07.2021-0.45-0.86
USD/PLN19.07.2021-1.55-2.6
USD/RUB19.07.2021-44.223.8
USD/ZAR19.07.2021-367.5
XAG/USD19.07.2021-0.09-0.07
XAU/USD19.07.2021-17.5-11.5
XPD/USD19.07.2021-3-0.5
XPT/USD19.07.2021-3.50.7
GOLD19.07.2021-17.5-11.5
SILVER19.07.2021-0.09-0.07
BTC (Bitcoin)19.07.2021-0.169 %-0.169 %
BCH (Bitcoin Cash)19.07.2021-0.169 %-0.169 %
DASH (Dash)19.07.2021-0.169 %-0.169 %
ETC (Ethereum Classic)19.07.2021-0.169 %-0.169 %
ETH (Ethereum)19.07.2021-0.169 %-0.169 %
LTC (Litecoin)19.07.2021-0.169 %-0.169 %
XMR (Monero)19.07.2021-0.169 %-0.169 %
XRP (Ripple)19.07.2021-0.169 %-0.169 %
ZEC (Zcash)19.07.2021-0.169 %-0.169 %
Önemli bildiri
"Devam" düğmesine tıkladığınızda Kıbrıs’ta kayıtlı olup CySEC tarafından düzenlenen bir şirket olan FIBO Group Holdings Limited tarafından işletilen web sitesine yönlendirileceksiniz. Lütfen bağlantı aracılığıyla İşletme Şartları hakkında bilgi edinin. Bu sayfada kalmak için "İptal" düğmesine tıklayın.